X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

גואה חופשה רומנטית

גואה פנים רבות לה

גואה מאופיינת בחופים מרהיבים, במזג אוורי טרופי, חופש, שמש, דקלים ואתרי נופש יוקרתיים. אולם לגואה יש עוד הרבה מאוד להציע למטייל הישראלי. בגואה אנשים אדיבים, כנסיות עתיקות ולבנות ומבנים מרשימים. בגואה יש מבצרים, שמורות טבע, כפרי דייגים, מסלולי טיולים ואפילו מפלים.

אז אחרי שנהנים מהשמש, החופים, ממגוון טיפולי ספא מפנקים ובטן גב, מומלץ גם לראות ולחוות עוד דברים נוספים. כולם מכירים את גואה או לפחות שמעו עליה, אולם בעוד גואה מזוהה יותר מכול עם מסיבות פול מון יש בה הרבה יותר מזה. 

גואה היא מובלעת פורטוגזית והדת השולטת בה היא קתולית, זהו אזור מאוד מיוחד ביחס לשאר הודו, ואכן אם תביטו טוב טוב תוכלו לראות הרבה יותר נשים אשר לובשות שמלות או חצאיות מאשר נשים לבושות סארי, התוצר הלאומי הגולמי הוא מן הגבוהים בתת יבשת ונראה כי בגואה יש ריכוז גבוהה מאוד של יודעי קרוא וכתוב ביחס לשאר הודו. 

כאשר מגיעים לגואה לחופשה רומנטית בוודאי שאי אפשר וגם לא מומלץ להתעלם מחופיה המרהיבים, מהדקלים, מהקוקוס, מהסיאסטה שנשמרת בקנאות, מההומור והאדיבות של המקומיים. 

בגואה תמצאו כל מה שיש לאזור נופש להציע: טיפולי ספא ועיסויים, שמש, ים, בריכות, מסעדות, בתי קפה, מלונות מהודרים, אתרי נופש יוקרתיים, מרכזי קניות ועוד פעילויות נופש מסורתיות.

פאנאג'י

בנוסף לבטן גב, טיפולי ספא וקניות יש גם לא מעט אתרים היסטוריים. בגואה הצפונית, למשל בפאנאג'י, עיר הבירה, ממתינות לכם סמטאות עקלקלות, מורשת פורטוגזית בדמות מרפסות תלויות, בתים עתיקים וכנסיות צבועות לבן. המקומיים ידועים באדיבותם וגם שם תמצאו שפע של מסעדות ובתי קפה.
בבירה נמצא את בניין משרדי הממשלה, את קפלת סנט סבסטיאן ואת המקדש מאהאל קסמי, שנחשב למודרני.

אראמבול

אראמבול היא עוד יעד מומלץ בעל קו חוף מרהיב המתאים במיוחד לזוגות המגיעים לחופשה רומנטית. ביקור באראמבול מאפשר לכם לפגוש כפר שלו שמונה מאות ספורות של תושבים, רובם מתפרנסים מדייג. יש מפרצים יפיפיים לא רחוק ואפילו מבצר פורטוגזי קטן שלצידו כנסייה – מבצר טרקול.

שמורת חיות הבר בבונדלה

אם אתם חובבי טבע וחי, אז מומלץ מאוד לתבל את הטיול בביקור בשמורת חיות הבר בונדלה. שם תוכלו לראות גן בוטני, פארק צבאים, חזירי בר ואת איל הסמבר. אפשר גם לישון באזור, אם מזמינים מקום מראש.

מפלי דודסאגאר

בגואה אפשר גם לחזות במפלי מים מרשימים. אם אתם רוצים לראות את המפלים במלוא הדרם אז מומלץ לתזמן את ההגעה לאחר תקופת המונסונים.

מארגאו וסביבתה

באזור זה, של מארגאו, ממתינות לכם מספר אטרקציות: בית ספר לכמרים, מוזיאון חדש יחסית לאמנות נוצרית, בתים בסגנון קולוניאלי גדולי מממדים ואשראם ישו שכולל גם מרכז ייחודי לגירוש שדים.

לסיכום, נראה כי לגואה אכן פנים רבות כמדברים על חופשה רומנטית, מי שרוצה לשלב בין חופיה המרהיבים, המסיבות, טיפולי ספא, אתרי נופש ומלונות יוקרה גם קצת תרבות, יכול לעשות כן אם ירחיק מעט ויטייל לאורכה ולרוחבה. בגואה תרבות שונה, אווירה מיוחדת, שפע של שמש ואזורים טרופיים. יש כנסיות, מבצרים, מפלים, שמורות טבע, מסלולי טיולים, כפרי דייגים ובעצם כול מה שתייר יכול לבקש.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר ארבע מאות חמישים ושש:
מזמינים וחוסכים