X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

שירי כלולות

השירים שאיתם אנחנו חולמים להגיע לחופה

האורחים כולם כבר הגיעו, מוזיקה נעימה מתנגנת ברקע, נשנושים מלבבים מוצאים דרכם אל פיות החברים והמשפחה, קולות הדיבורים של האנשים שלא נפגשו מזה זמן רב ממלאים את החלל והתרגשות רבה מרחפת ממעל. עוד רגע זה מתחיל....

ואז לפתע יש שקט... ונראה שמשהו עומד להתרחש... ויש משהו אחד שגורם לאירוע ממש, לרגע אליו חיכיתם ואליו ייחלתם – להתחיל: שיר ההליכה אל החופה.

להקת מוסיקה באירוע חתונה באולמי סברס
להקת מוסיקה באירוע חתונה באולמי סברס

שיר כלולות - רומנטיקה במיטבה

מלבד הקייטרינג, גן הארועים, צלם החתונות, הדי ג'י, הרבי, השמלה, הטבעת ועוד ועוד החלטות שנאלצתם לנקוט לגביהן עמדה, ישנם  השירים לחתונה שאתם צריכים לבחור. מה שהופך את האירוע כולו להיות החתונה המושלמת, הארוע המרגש ביותר, הוא שימת הדגש על רגעי השיא של החתונה. זה הזמן לבחור את השירים לרגעים אותם אף אחד לא ישכח.

אז מה הם בעצם רגעי השיא של חתונה? איזה סוג שיר צריך לבחור לכל רגע?

הכניסה לחופה

ללא כל ספק הרגע החשוב ביותר בחתונה הוא לא אחר מאשר הכניסה לחופה, אתם צועדים בשביל שמוביל לחופה, הצעדים האחרונים כזוג רווקים, כל העיניים באולם מופנות אליכם, כולם בוחנים אתכם מכף רגל ועד ראש. זוהי הבחירה הקשה והחשובה ביותר מבין השירים לחתונה שתיבחרו.

שבירת הכוס

רגע זה הוא אשר פותח את המסיבה עצמה. לאחר שבירת הכוס כל האורחים באים לנשק ולחבק אתכם. נגמר החלק הטקסי ומתחיל הפאן. זמן לרקוד, להשתולל, להתרגש ביחד לפרוק את כל הרגשות וההתרגשויות... לכן כדאי לבחור בשיר שיכניס אתכם לאווירה.

הסלואו הראשון

הסלואו הוא הרגע שלכם. לאחר שגמרתם לומר את שבועותיכם לנגד כולם ולאחר שכולם נישקו ורקדו איתכם,  זה הזמן בו תוכלו להנות מכמה דקות לבדכם, להקדיש את מלא תשומת הלב אחד לשני ולהראות לכולם את אהבתכם המתממשת.

אז מה עושים? איך בוחרים?

הנה כמה אפשרויות שיעשו לכם קצת סדר בבלגן וימקדו מעט את הבחירה:

שירי חתונה רומנטיים

האפשרות הראשונה היא לא אחרת מאשר שיר רומנטי: שניכם צועדים כזוג מאוהב לחופה. קצב השיר מתאים להליכה האיטית שלכם לעבר החופה (כדי שכולם יספיקו לראות את השמלה שבחרת), הכניסה לחופה היא שיא הלחץ שלכם בחתונה ולכן שיר שקט ורומנטי יכול להוריד את הלחץ מאוד. שיר רומנטי מאוד יזכיר במילים את המצב בו אתם נמצאים ברגע הכניסה לחופה.

שירי חתונה דרמטיים

השירים הדרמטיים נותנים תחושה של אצילות ופאר, קצב דרמטי יעניק אוירה של חלק מאוד חשוב ורציני בחייכם. כדי לקחת בחשבון גם את האופי האולם לפני שבוחרים בשיר דרמטי, אם האולם מפואר מאוד קצב דרמטי יכול להשלים מאוד את האווירה המלכותית שהאולם מעניק. לעומת זאת, אם אתם מתחתנים בחוף הים, בטבע או במקום אותנטי אחר, אולי עדיף משהו בניחוח אחר. דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים בשיר דרמטי הוא שקצב השיר יחזק את הלחץ והמתח שאתם נמצאים בו. שיר כזה עלול להביא להוזלת דמעות בקרב דודות רגשניות שליוו אתכם עד הלום.

שירי חתונה שמחים

בדרך כלל עדיפים על החתן יותר מאשר על הכלה וזאת בגלל ששיר כזה יכול להוריד המון לחץ ולגרום לו להרגיש משוחרר הרבה יותר. מלבד זאת, באופן אוטומטי אתם תתאימו את צעדי הריקוד שלכם לקצב השיר ככה שאם בחרתם בשיר כזה תדעו שהמופע שלכם יימשך פחות זמן. שיר כזה יגרום להרבה מחיאות כפאים מהמוזמנים. ויעלה את האנרגיות בקהל.

שירי חתונה קצביים

או כמו שרובנו מכירים – טראנסים. שירים אלו יכולים להתאים לחתונה במקום פתוח כמו חוף הים. סביר להניח שקצב כזה ילווה בהמון מחיאות כפאים מהמוזמנים. קחו בחשבון שלא תוכלו לצעוד צעידה רגילה ללא תנועות ריקוד מינימאליות. אל תשכחו שלהורים שלכם יהיה קצת פחות מתאים לצעוד לחופה בקצב שכזה ולכן בחירה בסוג שיר כזה פחות מומלצת להליכה אל החופה ויותר לחלק של שבירת הכוס.

שיר ששרתם בעצמכם

אם יש לכם קול יפה ואתם אוהבים לשיר יכול להיות מאוד נחמד להיכנס לחופה עם שיר שאתם שרים בעצמכם ואולי אפילו שאתם כתבתם זה לזו. אפשר ללכת על דואט ששניכם שרים יחד, או שיר יפה שהחתן שר לכלה או להפך.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאה עשרים וארבע:
מזמינים וחוסכים