X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

הבוקר שאחרי החתונה

החיים שאחרי ליל הכלולות

דמייני לך בוקר שקט. את ובן זוגך מתעוררים יחד. אין לכם דבר אחד שצריך להעשות. אין מקום אחד שאליו צריך ללכת... נשמע פסטורלי ומפנק נכון? אבל זוהי לא בהכרח ההרגשה שמתקבלת, כאשר לתוך התמונה הזו נוסיף שזה הבוקר שאחרי החתונה.

זוג שותה קפה ביום שאחרי החתונה

מה עושים ביום שאחרי

חודשים של הכנות תוך התייחסות בכובד ראש לפרטים הגדולים כקטנים הגיעו לסיומם בשיא של חייכם עד כה בערב החתונה. כל מה שחוויתם והתעסקתם בו הסתיים ואתם קמים בתחושה חדשה של ריקנות וואקום, כי בעצם אין לכם במה להתעסק. תוך חמש שעות הפכתם מנסיך הערב ונסיכתו הנישאים ודוהרים אל האופק לחיים של אושר ועושר, לאחד האדם. אנשים מהישוב.

דיכאון היום שאחרי

מחקרים חדשים ארה"ב מדווחים ממש על סוג של דיכאון חדש והוא דיכאון אחרי החתונה שתוקף 10% מהמתחתנים. הנתונים מראים שככל שההתעסקות בפרטים וההשקעה בחתונה גבוהה יותר כך הדיכאון גדול יותר. אז מה עושים רגע אחרי שפותחים את המתנות והביקור בבנק? איך מתחמקים מהדיכאון ומצליחים לרכב עוד רגע על הגל של הכיף הזה שנקרא חתונה?

סוויטת כלולות ללילה המרגש

אחד הפתרונות המוצלחים להקל מעט על הריקנות כמו גם על ההנג-אובר, שבא בתום הערב המרגש, היא להתארגן מראש על לינה מחוץ לבית בסוויטת כלולות מפוארת ומפנקת. אם זה קיץ, רצוי שתהיה בריכה באזור. אם זה חורף, ודאו שיש קמין שינעים את שהייתכם בה. פנקו את עצמכם במסג' לשרירים הדואבים אחרי חודשים של התרוצצויות ומתח. וקחו לעצמכם לפחות 24-48 שעות של פאוזה לפני החזרה למרוץ.

שהיה בסוויטת כלולות כמוה כיציאה לירח דבש במיידי. יפנקו אתכם ויספקו את כל צורכיכם ומאווייכם. את הצק'ים כשתגמרו לספור תשימו בכספת שבסוויטה ואת המתנות אפשר לשלוח עם ההורים לדירה בגמר האירוע הגדול.

יעד חדש

במקביל לסגירה של הפרטים האחרונים לקראת החתונה, התחילו לתכנן את הפרויקט הבא. ככה בהמשך הבוקר שאחרי אתם קמים, מתפנקים ויוצאים להמשך הדרך.

החליטו על הוצאה לפועל של פרויקטים שנזנחו המון זמן: עיצוב מחדש של חדר השינה בדירה שלכם, סידור הגינה. משהו שלא היה לכם עד כה זמן אליו. וכך החזרה אל השגרה תהיה יותר חלקה.

לסגור את הקצוות של החתונה

אמנם הכל נגמר אבל יש עוד פרויקטים ששיכיים לימים שאחרי. למשל, הוידיאו והתמונות של החתונה. פנו לכם את הזמן לארגן את כל הדברים האלה, ולוודא כי כל האמהות מקבלות את התמונה המסורתית ממוסגרת. החליפו  את כל המתנות שאינכם אוהבים. כי אמנם השיא של החתונה הוא האירוע עצמו, אבל יש עוד את כל הספיחים הקטנים שאם לא מפנים להם זמן זה קשה מאוד להגיע אליהם ולהקדיש להם את תשומת הלב הראויה.

פיקניק משפחתי

תעשו את החתונה בחמישי בערב, למחרת אתם קמים לכם בעצלתיים מתקלחים מתארגנים. הולכים לבנק מפקידים את הצ'קים ואז נוסעים לפיקניק של כל החברים או של כל המשפחה או של שניהם בו אתם אורחי הכבוד. ככה אתם מושכים את החוויה לעוד יום נוסף יש לכם עוד חגיגה שאתם לא צריכים לארגן אליה דבר מה לעשות ביום שאחרי כבר טופל. יש לכם עוד את שבת להתפנק ביחד ואז חזרה לעבודה.

לתכנן את היום שאחרי החתונה

בגדול זה לא משנה מה תעשו רק אל תשאירו את היום הזה ללא תכנון וללא הכנה. כאשר קמים אפילו שכבר השיא מאחוריכם יש לכם כיוון ויש מה לעשות. חשוב מאוד לזכור כי בעוד שהפקת הענק הסתיימה החיים המשותפים שלכם ביחד כשותפים מלאים רק מתחילים.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
מזמינים וחוסכים