X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

כשיציעו לך נישואין בקפיצת בנג'י

איך לתכנן מראש הצעת נישואין ?

החתונה היא עדיין המעמד שנחשב הרומנטי והמשמעותי ביותר בחיי זוג צעיר. לבנות יחד בית, לאמץ גור כלבים, להקים משפחה, ממיסים את ליבנו. הצעת הנישואין היא הפתיח לחגיגה.

בעולמנו המודרני, עדיין נהוג שהגבר הוא זה שיכרע על ברכיו ויושיט את הטבעת לאהובתו. יחד עם זאת, ניתן פה ושם למצוא זוגות שבהם בת הזוג יוצאת בהכרזה פמיניסטית ומציעה היא לבן הזוג שלה נישואין.

זוג אוהבים

לרוב, הגברים שמציעים נישואין שואפים לתכנן הצעת נישואין שתעלה על כל הקודמות שהם שמעו עליהן, ותהיה כמה שיותר מקורית. קשה להבין האם הדבר קורה בגלל הרצון להתעלות על ההצעות האחרות, או שמא מתוך הרצון הכן להיות מקוריים ולעשות משהו מיוחד.

אם כבר בחרתם להציע נישואין בדרך מקורית, חשוב מאד לתכנן את ההצעה בצורה הטובה ביותר, על מנת שתהיה מוצלחת ושהצד השני ישמח בה באמת ובתמים.

להלן מספר כללים לתכנון נכון של הצעת נישואין:

1. עיתוי

העיתוי היא אחד הדברים החשובים ביותר בתכנון נכון של הצעת נישואין. ודאו מראש עם בן או בת הזוג שלכם שהם אכן יכולים להגיע ליעד שבו אתם מתכננים להציע להם נישואין. אם למשל החלטת שאתה רוצה לפגוש את בת הזוג שלך להצעת נישואין שתתרחש בשיט באמצע הלילה בלב ים, מומלץ לוודא איתה מראש שהיא לא צריכה לקום לעבודה בשש בבוקר למחרת. תיאום מראש הוא דבר חיוני וחשוב וכן בדיקת הסידורים והארגונים שיש לצד השני לפני ואחרי ההצעה.

2. מיקום

כשאתם מתכננים הצעת נישואין, ודאו היטב שלצד השני אין שום בעיה של מיקום פיזי במקום בו אתם מייעדים לממש את ההצעה. אם בת הזוג שלך סובלת לרוב מבחילות בלב ים, אל תציע לה נישואין על הפלגה ביכטה. סביר להניח שלפני שהיא תאמר כן, היא תקיא עליך את ארוחת הצהריים. במידה ויש לה פחד גבהים, הצעת נישואין במסוק מעל הים היא לא רעיון טוב. נסו לתכנן הצעה במקום סטנדרטי ומבודד. חשוב שתהיה לכם גם פרטיות. הצעת נישואין היא דבר אינטימי. להציע באמצע מופע סטנד אפ לפני קהל של חמש מאות איש, לא בהכרח יהיה משהו שחברה שלך תתלהב ממנו.

3. חברת אנשים

גם אם החלטתם להציע נישואין בחברת חברים קרובים של שניכם, חשוב מאד להתייעץ עם כמה מהם לפני ולוודא שהם בעניין. חשוב להתחשב בחברים שגרים רחוק מהמקום שבו אתם מתכוונים להציע ולא לטרטר אותם למקום. קחו בחשבון שעד כמה שהם שמחים בשמחתכם, הם לא בהכרח ישמחו לגלות שהם צריכים לנסוע מרחק אדיר רק כדי לחזות בכם מציעים נישואין. הצעת נישואין היא לא החתונה עצמה ולרוב מומלץ לארגן אותה כשרק שניכם בסביבה ולא משפחה או חברים.

4. כסף

חשוב לזכור שאורחי החתונה עצמה יוציאו את פנקסי צ'קים ויעזרו לממן את האירוע הגדול. בהצעת נישואין העלות היא עליכם. מסיבה זו לא כדאי להשקיע כמות כספים אדירה ולא הגיונית על ההצעה. זכרו שניתן גם להציע בצורה צנועה ומינימלית שתהיה ייחודית וטובה לא פחות מהצעת נישואין שנשפכו עליה הררי כספים. מוטב לשמור את הכסף לחתונה או לירח הדבש שיגיע אחרי.

5. פידבק

לפני ההצעה עצמה, כדאי להתייעץ עם חברים קרובים שאתם באמת סומכים על דעתם או עם משפחה, כיצד כדאי להציע באופן המקורי והמוצלח ביותר. לרוב יהיו להם רעיונות מעולים שלא יכולתם להעלות על דעתכם.

זכרו שגם אם הצלחתם לארגן בצורה נכונה הצעת נישואין ייחודית, השלב הבא הוא תכנון חתונה, שהוא לא פחות חשוב ואף קשה יותר.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
מזמינים וחוסכים