X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

איך לחזר און ליין אחרי מישהו

לפניכם מספר טיפים לחיזורים און ליין:

חיזור וירטואלי שונה מחיזור פרונטאלי. אין מקום לשפת גוף או חשיבות לטון דיבור, הטקסטים משחקים תפקיד חשוב, ויש צורך לבנות דמות או תדמית וירטואלית אטרקטיבית מספיק כדי שתוכלו לעבור מחיזור ברשת להכרות פנים מול פנים.

עבור אנשים רבים שמחפשים אהבה, חיזור און ליין קל יותר, ואתרי הכרויות לאקדמאים, לנשים, לגברים, ולכלל האוכלוסיה מציפים בימינו את הרשת. אתרים אלה מאפשרים לעניין פרטנר פוטנציאלי בצורה הדרגתית ועל ידי שימוש בכישרון הכתיבה או באמצעים טקסטואליים שעושים את ההבדל.

הכרויות באינטרנט מתאימות מאוד לאנשים ביישנים או לאנשים שרוצים קודם לנהל דיאלוג כתוב לפני פגישה, אך הן מחייבות כללי חיזור וקודים שונים מהכרויות פרונטאליות. כך למשל, כדי ליצור תדמית אטרקטיבית, יש צורך לנסח פרופיל מנצח, לדעת כיצד ליצור עניין ורושם ראשוני, להחליף את שפת הגוף ואת טון הדיבור בכתיבה שמניעה לפעולה ולהגיב מהר, כדי שהמייל עם ההצעה לדייט לא יאבד תוקף.

בתמונה : בחורה גולשת באתר הכרויות

להציג את עצמכם נכון

הרושם הראשוני קובע, אבל במקרה של הכרויות וירטואליות, מה שחשוב זה הפרופיל שפתחתם באתר הכרויות וכיצד בחרתם להציג את עצמכם. באיזה מילים השתמשתם ומה הבלטתם. נסו ליצור דמות מעניינת אך נאמנה למציאות כדי למנוע אכזבות במפגשים עתידיים. הדגישו תכונות חיוביות וספרו על עצמכם כך שמי שיבחר להתחיל אתכם קשר רומנטי יקבל מושג מה אתם אוהבים ועל מה הוא יכול לדבר אתכם. כמובן שהתמונות שוות אלף מילים וכדאי להוסיף תמונות מחמיאות במיוחד.

לא ממתינים לאהבה

המבחר באתרי ההכרויות אולי מסחרר, אבל חשוב מאוד לא לחכות שההצעות יגיעו. אם ראיתם מישהו שמתאים לכם או מוצא חן בעיניכם, פנו אליו בצורה ייזומה כי יתכן שהוא מעולם לא יפנה אליכם.

היתרון של הכרויות וירטואליות הוא שתוכלו להיות בקשר מכל מקום ובכל עת: בהפסקה מהלימודים, מהעבודה או בבית קפה - כל עוד אתם מתחברים לאתר, אתם מחוברים לאהבה.

כיצד פונים?

בצורה מעניינת ככל האפשר. שלחו הצעת חיזור מעניינת, השתמשו בחוש הומור, התחילו סיפור כלשהו על חיי האהבה שלכם ואיך מצאתם את עצמכם באתר, תוכלו לצטט שיר או משפט מרגש, להוסיף תמונות רומנטיות וכל מה שיהפוך את ההודעה שתשגרו להודעה מעניינת. 

מומלץ להחמיא לפרטנר הפוטנציאלי, לכתוב שאהבתם את התמונה שלו או משהו שהוא כתב על עצמו. השתמשו בכרטיס שלכם כרקע לחיזור.

מחוות רומנטיות

העולם הוירטואלי לא אמור למנוע מבעדכם להפגין גילויים של חיבה. תוכלו לשגר לדייט הפוטנציאלי תמונות יפות שמצאתם, למשל של נופים או מקומות  שתרצו לקחת אותו אם תצאו או תוכלו לשלוח לו לינק לקליפ רומנטי שמצאתם ביוטיוב, לגרום לו לחייך מכל הלב בהקלקה מהירה עד הפגישה.

מהמצלמה לעולם האמיתי

יש דרכים וירטואליות ליצור קירבה שחשובה לגילוי האם יש ביניכם כימיה או לא. כך למשל, תוכלו להתקין מצלמה כדי לראות אחד את השני וסקייפ כדי לתקשר ולהקשיב לטון הדיבור. אם אתם רוצים להישאר און ליין, מיילים לא תמיד מספקים את המיידיות שחשובה לתשורת. נסו להתכתב בצ'ט דרך האתר או במסנג'ר כדי לראות כיצד כל אחד מכם מתבטא בקצרה וכיצד מתנהלת ביניכם תקשורת כתובה ומיידית שהיא סוג של תרגול לקראת הפגישה. אם זה זורם ונעים לכם, נסו לעבור מהר ככל האפשר לטלפון ולפגישה אמיתית, כדי להבין אם אתם בפתח של מערכת יחסים מוצלחת.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
מזמינים וחוסכים