X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

רומנטיקה של פעם

הסוד לשימור מערכת היחסים לאורך שנים

הייתם לוקחים את עצתם של הסבים והסבתות או של הוריכם על מנת להפוך את חיי הנישואים שלכם למאושרים יותר?

זוגות מודרניים יעשו זאת על מנת לנסות לשחזר את האסטרטגיות המצליחות של הוריהם הנושאים באושר, החל משינה בחדרים נפרדים ועד הרגלים אחרים.

האם השיטות של פעם לשימור הגחלת בחיי הנישואין עשויים להציע חיי נישואין יציבים ומהנים יותר, התשובה לכך הינה: כן גדול..

רומנטיקה של פעם לאהוב עד גיל 120

מחזירים את הנימוס לסדר היום

זוכרים את כריעת הברך עם טבעת אירוסין כשהצעתם נישואין? או אפילו פשוט מזה.. מה עם מילים כמו "בבקשה", "תודה", "אפשר?".. אלו ביטויים אשר נראה כי נעלמו מהלקסיקון היומי שלנו, בעיקר כלפי אלו האהובים עלינו ביותר.. לבן או לבת הזוג מגיע את אותו יחס מכבד כשם שיזכה לקבל ממך אדם זר לחלוטין.. כאשר אתם מדברים עם בני או בנות הזוג אל תהיה בוטה בדיבור, דבר תוך מתן כבוד. השילוב של הכבוד ההדדי של פעם יחד עם הכנות החדשנית. מאמצים נימה יותר רכה ומתוקה באמירת דברים שהחצי השני יהנה לשמוע.

הנימוס הכרחי לאינטרקציה היומיומית, הופך את ההתרחשויות להרבה יותר רכות וחלקות.

ואם אתה הגבר שקורא שורות אלו.. הפגן אהבה בדרכים היפות של פעם והראה לה שאכפת לך ממנה: הגש לה כיסה לשבת, פתח עבורה את הדלת, הצע לה את המעיל שלך כשקר בחוץ, כל אלו יראו לה שעדיין אכפת לך ממנה.

חוזרים לעט ולנייר

עוד לפני העידן של טלפון סלולרי ושל הודעת כתובות, אנשים נהגו לכתוב דברי אהבה אחד לשני, בעודם ממתינים שבועות על מנת לקבל מכתב חזרה, רומנטי, לא?

מכתבי אהבה רומנטיים שהוחלפו בין זוגות חזקו את מערכת היחסים שלהם, התכתובות הללו אפשרו להם לתקשר אחד עם השני ברמות העמוקות ביותק. מכתבים אלו הופכים להיות מזכרת אשר נשמרת לכל החיים, צפייה מחודשת בנכתב משחזרת את אותם רגעי אושר. ואם תשקיעו ותכתבו בנייר מכתבים מושקע, זו תהפוך להיות מזכרת בדיוק כמו תמונה או כרטיס מהסרט הראשון שאליו הלכתם בדייט הראשון שלכם.

ישנים כמו רווקים

כשאחד מבני הזוג נוחר או סובל מנדודי שינה, זה עשוי להוות גורם מתח בזוגיות. הרבה זוגות נהגו לישון במיטות נפרדות, יש כאלה אשר ישנו בחדרי שינה נפרדים כדי להמנע ממריבות על השמיכה באמצע הלילה..

הרבה זוגות אשר חשים בטחון, ומעוניינים בשינה ערבה במהלך הלילה מאמצים רעיון זה שלשינה במיטות נפרדות ובכך צוברים את האנרגיה שלהם לשימור האהבה..

כל אחד מטפח לעצמו תחומי עניין אישיים

על מנת שלכל אחד מבני הזוג יהיה מרחב מחייה ולא תהיה תלות לא בריאה אחד בשני, חשוב שכל אחד מבני הזוג יטפח לעצמו תחביבים וקשרים אשר הם רק שלו או שלה. נשים צריכות שתהיינה להן חברות טובות איתן הן יכולות לחלוק את רשמיהן וחוויותיהן וגם גברים עם החברים שלהם יחלקו ויעבור חוויות אישיות אשר מתאימות לאחוות הגברים.

טיפוח של תחביבים ומעט של חיי חברה נפרדים מאוד חיוני על מנת להתקיים בזוגיות בריאה לאורך שנים.  זה יכול להיות תחביב של תחום ספורטיבי, סדנאות בישול, חוג תפירה או כל מסגרת אחרת אשר חושפת אתכם לחברים בני מינכם אשר יהווה עבורכם השלמה של חיי חברה.

משקיעים בהופעה החיצונית

גם אם כשאתם חוזרים הביתה כל מה שבאל לכם זה לקפוץ לתוך מכנס הטרנינג ולחולצת הטישירט הדהוייה, עצרו עצמכם וקראו את הטיפ הבא..  אתם יכולים להשפיע על חיי הנישואים שלכם באמצעות ההופעה החיצונית שלכם. עצם ההשקעה בהופעה החיצונית מראה לבן או בת הזוג שאכפת לכם מעצמכם וממנו..  טיפ זה מאוד חשוב ברמה האישית של כל אחד ואחת – לעולם אל תזניחו את עצמכם, הראו הכי טוב שאתם יכולים בנקודת הזמן, גם אם אתן בהריון, עם תינוק שלא ישן בלילות ועיניים עייפות, לעיתים התחושה המנחמת במראה המושקע מפצה על תחושות אחרות וגורמת לכם לחוש גאים ובטוחים בעצמכם.

לא הולכים לישון כועסים

נשואים טריים מיישמים טיפ זה בהצלחה מרובה אך אלו אשר נשואים הרבה זמן שכחו את הכלל יסוד החשוב הזה.. גם אם אין באפשרותכם לפתור את המחלוקת הנוכחית אתם יכולים להסכים לוותר על הכעס ולדון בסוגייה זו שוב ביום למחרת. תמיד הזכירו אחד לשני כמה שאתם בני מזל שיש לכם עם מי לא להסכים.. יש כאלה שאין להם את בן הזוג שלא יוכלו להסכים איתו על דבר זה או אחר...

קורעים את רחבת הריקודים

האם שמתם לב עד כמה בני הזוג נראים מדהים כשהם מפזזים יחדיו על רחבת הריקודים? יש שפה משותפת במהלך הריקוד, רוך ועדנה. ההורים שלנו והוריהם פקדו את אולמות הריקודים בריקודי זוגות אשר שלבו מגע, אנרגיה טובה, מוזיקה, ציפייה ורעות, כל אלו מחוללים קסם על חיי הזוגיות.

עושים חיים עם חוויות זוגיות

משחקי קלפים של זוגות חברים היו בעבר פעילויות נפוצות, התחברו עם עוד זוגות ואמצו שגרת חיי חברה. תוספת של עוד זוגות הינה מרכיב חשוב וחיוני על מנת לשמור על אורח חיים בריא, חיים מהסוג הזה הם חברים אשר יתרמו לזוגיות שלכם ואתם תתרמו לשלהם.

תחמיאו מדי פעם

על מנת להעניק מחמאה אתה אמור ממש להבחין בדברים הקטנים, "אתה נראה טוב", "עשית עבודה מעולה", "חולצה ממש מחמיאה", אלו מחמאות אשר מעניקות בטחון ותחושה טוב לבני הזוג. כולם מרוויחים..

אוחזים ידיים

בימים הטובים של הורינו, בהם נהגו ללכת יד ביד, הכול נראה אחרת... גם אם אתם עונדים טבעות נישואין בגאווה גדולה, כדאי לשלב את המחווה של ללכת יד ביד בציבור, זה מעיד לסביבה על תחושת החיבה והאהבה הקיימת בינכם, זה מראה לכולם שאתם גאים בבני הזוג שלכם.

מעבר לכך עצם המגע מחולל נפלאות, מעניק פלפל למערכת היחסים, מחוות קטנות של נגיעות רכות מדי פעם ישפר את הזוגיות שלכם עד מאוד!

מפסיקים להתלונן

התלונות המושמעות באופן תדיר, הפתיחות הגדולה של כל מה שמפריע יכולים לעורר אמפתיה אך לאו דווקא יתרמו לזוגיות ולרומנטיקה שבין בני הזוג, להיפך... לשתף את בן או בת הזוג בכל מטרד קטן זה רעיון לא טוב..

ההתחשבות באחר

החיים המהירים של תקופתנו מפנקת את הדור שלנו ולכן חוסכת ממנו מחוות קטנות שחשובות בחיי הנישואין.. מצאו מחוות קטנות של הכנת קפה בבוקר, הכנת הסנדוויץ בבוקר על מנת להפגין אכפתיות וחשיבה על הזולת.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר שלוש מאות שישים ותשע:
מזמינים וחוסכים