X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
הזמן מלון הזמן מלון הזמן צימר הזמן צימר הזמן לימוזינה הזמן לימוזינה הזמן רכב הזמן רכב הזמן טיסה הזמן טיסה טיול רומנטי טיול רומנטי הזמן הופעה הזמן הופעה הזמן כרטיס הנחות הזמן כרטיס הנחות
X סגירה
 

הכל אודות טבעות אירוסין

כיצד לבחור טבעת אירוסין מושלמת?

אין תכשיט משמעותי יותר בחייה של אישה יותר מאשר טבעת אירוסין, ולכן אם החלטת שהגיעה הרגע להציע נישואין לזוגתך, חשוב ללוות את הרגע גם בטבעת המתאימה לה ביותר. המבחר שממנו תוכל לבחור את טבעת הנישואין המושלמת לאשתך לעתיד הוא עצום, ולפני שתאבד את הידיים והרגליים, הנה כמה דברים שאתה צריך לחשוב עליהם:

תכשיטים וטבעת אירוסין

עיצוב :

האם זוגתך תעדיף טבעת אירוסין בעיצוב קלאסי או בעיצוב מודרני? עיצוב קלאסי לטבעות אירוסין הוא בדרך סולידי יחסית, כזה שיתאים לאצבעה של האישה ללא קשר לאופנה הנוכחית או לטרנדים כאלה או אחרים. טבעות בעיצוב מודרני, כשמן כן הן, מותאמות לאופנה העכשווית ו"נחשבות" יותר כיום, אבל ייתכן שבעוד כמה שנים (ואנו כמובן מאחלים שהנישואים שלכם יחזיקו מעמד שנים ארוכות), לא ייחשבו אופנתיות.

כמובן שאפשר גם לשלב בין שני סוגי העיצוב וללכת על טבעת בעיצוב קלאסי בשילוב אלמנט מודרני יותר, למשל לא להסתפק בטבעת אירוסין סוליטר עם יהלום אחד, אלא למקם יהלום אחד מרכזי, וסביבו כמה קטנים יותר, לבחור גימור לא סטדנרטי, או להוסיף חריטה אישית על גבי החלק הפנימי של הטבעת.

מידה :

סביר להניח שעד שהתחלת לקרוא ולחפש חומר על טבעות אירוסין בכלל לא ידעת שלטבעות יש מידות, ועוד יותר סביר להניח שאין לך מושג מה מידת הטבעת של זו שחולקת את חייך.

אם תבחר עבורה טבעת במידה לא נכונה, יקרה אחד מן השניים - הטבעת תהיה גדולה מדי או קטנה מדי ותחליק מהאצבע או תיתקע עליה, או שזוגתך בכלל לא תוכל לענוד אותה במעמד הצעת הנישואין המרגש, תצטרכו ללכת יחד להתאים את הטבעת, וכל אלמנט ההפתעה ירד לטמיון.

האפשרות הקלה ביותר לגלות מה מידת הטבעת של אשתך לעתיד היא פשוט לקחת לצורף את אחת הטבעות האחרות שלה (אם היא עונדת טבעות דרך קבע) מבלי שתשים לב, ולתת לו לעצב את הטבעת בהתאם לזו הקיימת. עדיף מאוד *לא* לנסות לשאול בנונשלנטיות "מאמי, סתם חשבתי על משהו - מה מידת הטבעת שלך?" כי אין בחורה בעולם שלא תבין מיד מה מטרת השאלה.

מחיר :

לנסות לקבל תשובה לשאלה "כמה עולה טבעת אירוסין?" דומה לניסיון לענות על השאלה "כמה עולה מנה טעימה במסעדה?".

כפי שכבר ציינו מגוון הטבעות הוא עצום, והמחיר משתנה בהתאם לעיצוב, לגודל היהלום (או כל אבן חן אחרת שתבחר לשבץ בטבעת), לסוג הזהב שממנו עשויה הטבעת (המחירים לזהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום הם שונים), ולגודל הטבעת. אם הטבעת היא בעיצוב אישי היא כמובן תעלה יותר מאשר טבעת שתבחר מתוך מבחר קיים, וגם המוניטין של הצורף יכול להתבטא במחיר שהוא גובה.

תזמון :

יכול להיות שאתה חושב שאתה מכיר את בת הזוג שלך יותר מכל אחד אחר, ובטוח לחלוטין מתי התזמון המושלם לכרוע ברך ולשלוף את הטבעת.

יכול גם להיות שאתה צודק, אבל ליתר ביטחון עדיף שתנסה לגשש קודם אצל חברה טובה שלה, אחות או כל אדם קרוב אחר (נשים! רק נשים! אף גבר לא ידע לענות לך על השאלות האלה) ולברר איך היא מדמיינת את הצעת הנישואין שהיא עתידה לקבל.

יכול להיות שיש לה פנטזיה מאוד ברורה על המעמד הזה, שהתגבשה עוד לפני שבכלל הכרתם, וככל שתנסה לקלוע לפנטזיה הזו, כך גדל הסיכוי לתשובה חיובית (למרות שבדרך כלל התשובה אינה קשורה לתפאורה), ולכך שהרגע הזה באמת יהפוך למאושר בחייה.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך


המלצות ותגובות
כותרת:
שם:
תוכן:
אנא הזן את המספר מאתיים חמישים ושתיים:
מזמינים וחוסכים